ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ ، دوست داشتنی است ، چرا که :

یک ) هنوز هم درصد کلیک در بازاریابی ایمیلی ، بیش از تبلیغات آنلاین است : طبق آمار سال ۲۰۱۲ که توسط موسسه Silverpop تهیه شده است ، ۱۵ درصد از کسانی که ایمیل شما را دریافت می کنند ، آنرا باز کرده و ۳٫۱ درصد از آنها بر روی لینک موجود در آن کلیک می کنند . یعنی اگر برای ۱۰٫۰۰۰ نفر ایمیل ارسال کنید ، می توانید شانس باز شدن آنرا توسط ۱٫۵۰۰ نفر داشته و شانس کلیک بر روی لینک آنرا توسط ۳۰۰ نفر داشته باشید .

دو ) ارسال متن هایی تاثیر گذار توسط ایمیل میسر است : قرار نیست از ایمیل صرفا برای تبلیغات استفاده کنیم ، می توانیم توضیحاتی در خصوص شرکت ، محصول ، تاریخچه پیدایش یک خدمت و … برای مشتریان خود ارسال کنیم . چرا که فضای کافی برای اینکار در اختیار ماست .

سه ) در ایمیل مارکتینگ ، تقسیم بندی بازارهدف امکان پذیر است : میتوانیم هرآنچه را که مشتری خواهان دریافت آن است برای ایشان بفرستیم ، لازم نیست تمام لیست ما یک ایمیل ثابت را دریافت کنند . بر اساس جنسیت ، محدوده سنی و سایر مشخصات محتوا می تواند تفاوت جزئی و یا کلی داشته باشد .

چهار ) امکان تست پیام های مختلف : در ایمیل مارکتینگ می توانیم ، پیام های مختلف را بر روی تعداد محدودی از لیست خود آزمایش کرده و سپس با توجه به میزان بازدهی و اثربخشی ، تصمیم بگیریم چه محتوایی را برای تمام لیست بفرستیم . این در حالی است که چنین کاری در شیوه های تبلیغات تقریبا غیرممکن است .

پنج ) قابلیت ارزیابی سریع : در این شیوه از بازاریابی اینترنتی ، می توانیم بسیار سریعتر ، نتایج را مشاهده کنیم ، چه تعدادی ایمیل ارسال شده را باز کرده اند ؟ بر روی چه لینک هایی کلیک کرده و چه افرادی لغو اشتراک نموده اند . این موضوع نیز در بهبود مستمر ایمیل های ارسالی بسیار موثر خواهد بود .

پاسخ دادن:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

فوتر سایت

نوارکناری لغزنده

درباره من

درباره من

وقتی محتوایی به مخاطب ارائه میشه، تصمیم میگیره با شما خداحافظی (Goodbye) کنه یا اینکه خریدار (GoodBuy) محتوای شما باشه، یک کلمه رو به ارزش کلمه قبل خریداری کنه و تا پایان محتوا همراه شما باشه، یا … به نظر من ارائه محتوا و کپی رایتینگ تفاوت ۲ واژه Goodbye و GoodBuy است.

شبکه های اجتماعی