email spam

لطفا مزاحم نشوید ، آمار جالب لغو اشتراک های ایمیل در سال ۲۰۱۳

با محدودیت های زمانی فراوان و از طرفی inbox ای که همه روزه از ایمیل های مختلف پر می شود ، چه می شود کرد ؟ مسلما همه ما از دریافت ایمیل های Spam فراری هستیم ، در اولین اقدام ایمیل را پاک کردن و یا از طریق گزینه Spam ، ایمیل را راهی پوشه هرزنامه ها می کنیم ، و اگر چندین بار تکرار شود و کمی هم زرنگ باشیم به دنبال گزینه لغو اشتراک می گردیم ، و امیدوار هستیم که پس از لغو اشتراک ایمیل دیگری دریافت نکنیم ، بگذریم از مجموعه هایی که پس از لغو اشتراک هم ، ایمیل هایی ارسال می کنند .

وب سایتی با نام Unroll برای مدیریت میل باکس ها بوجود آمده است ، این وب سایت دقیقا کاری را انجام می دهد که به آن بسیار نیاز داریم ، بعد از عضویت به شما اعلام می کند که در لیست چه مجموعه هایی قرار دارید ، می توانید همزمان با آنها ادامه دهید و یا بسادگی از لیست اشتراک آنها انصراف دهید ، اگر بعد از انصراف باز هم برای شما ایمیل ارسال کنند ، Unroll نمی گذارد شما چیزی دریافت کنید و اذیت شوید . یکی از اصلی ترین قابلیت های Unroll اذغام چندین ایمیل با هم می باشد ، بطور مثال شما روزانه ایمیل هایی در خصوص تخفیف ها ، فعالیت های شبکه های اجتماعی ، و یا خبرنامه ها دریافت می کنید ، Unroll این ایمیل ها را در یک ایمیل ادغام کرده و در زمانی که خودتان انتخاب کردید ، برایتان ارسال می کند ، شعار جالب این شرکت این موضوع را زیباتر نشان می دهد : Read what you want , When you want ( آنچه را که می خواهید ، در زمانی که می خواهید بخوانید )

rollup

این مجموعه آمار جالبی از استفاده کنندگان خود ، منتشر کرده است که در سال ۲۰۱۳ ، رکورد لغو اشتراک ها ، به فروشندگان گل ، بلیط های تخفیف ، و عرضه کنندگان هدیه اختصاص داشته است .

۱-۸۰۰-Flowers: 52.5% unsubscribe rate
Ticketweb: 47.5% unsubscribe rate
Pro Flowers: 45.1% unsubscribe rate
Expedia: 45% unsubscribe rate
Active.com: 44.7% unsubscribe rate

و در کنار این آمار ، رکورد داران بیشترین جذب اشتراک ، به شبکه های اجتماعی و رسانه های تصویری اختصاص یافته است . البته در میان این مجموعه ها شرکت اپل نیز ۳۵٫۹۰% در هشتمین جایگاه قرار دارد ، که در این مطلب صرفا به بیان ۵ رکوردار اول پرداخته ایم .

Hulu: 61.6% Unroll rate
AmazonLocal Deals: 46% Unroll rate
GoDaddy: 44.4% Unroll rate
Codecademy: 40.5% Unroll rate
Google Offers: 39% Unroll rate

برای استفاده از وب سایت Unroll.me به آدرس Unroll.me مراجعه کنید .

1 دیدگاه On لطفا مزاحم نشوید ، آمار جالب لغو اشتراک های ایمیل در سال ۲۰۱۳

پاسخ دادن:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

فوتر سایت

نوارکناری لغزنده

درباره من

درباره من

وقتی محتوایی به مخاطب ارائه میشه، تصمیم میگیره با شما خداحافظی (Goodbye) کنه یا اینکه خریدار (GoodBuy) محتوای شما باشه، یک کلمه رو به ارزش کلمه قبل خریداری کنه و تا پایان محتوا همراه شما باشه، یا … به نظر من ارائه محتوا و کپی رایتینگ تفاوت ۲ واژه Goodbye و GoodBuy است.

شبکه های اجتماعی