Online Marketing

تبلیغات اینجا ، آنجا ، همه جا . . .

وقتی مشغول تماشای فیلم محبوبتان هستید ، پیام های بازرگانی ظاهر می شوند ، وقتی غرق در افکار خود ، در حال قدم زدن هستید ، تراکتی به سمت شما می آید ، وقتی نگاهتان در انبوه شهر به جستجوی کوه ها می گردد ، ازدحام بیلبوردهای تبلیغاتی امان نمی دهند ، در سکوت آرام خانه ، پیامکی آرامشتان را با خود میبرد ، تبلیغات اینجا ، آنجا ، همه جا . . .

نداهایی که از هر سو نگاه ، فکر و اندیشه ما را با خود به اینطرف و آنطرف می برند ، اما در چه زمانی ؟ و با اجازه چه کسی ؟ راست هستند یا دروغ ؟ تبلیغاتی که فارغ از نوع مخاطب و اینکه چه طیفی از کسانی که تبلیغ را میبینند مشتری آنها هستند ، ذهن را به سوی خود می کشانند ، و چگونه آرامش را از شهرهای صنعتی فراری می دهند . در میان روش های متعدد تبلیغات و بازاریابی ، که هر روز با آنها به نوعی مواجه هستیم ، بازاریابی اینترنتی مراحم ترین نوع بازاریابی است ، وقتی ایمیل تبلیغاتی برای مشتری ارسال می شود ، کمترین بخش ایمیل بعنوان موضوع برای ایشان قابل رویت است ، براحتی می تواند از دست آن خلاص و یا نگاه و تمرکز به آنرا به وقت دیگری موکول کند . در میان امور زندگی و کسب و کار ، فریاد نمی زند ، سد راه نمی شود ، و از آن مهمتر به شما فرصت تحقیق آسان می دهد . چرا که در برترین ابزار تحقیقات ، تبلیغ را مشاهده کرده اید ، براحتی می توانید صحت آگهی را از طریق موتورهای جستجوگر و بعد از آن سایت های معتبر جویا شوید ، آزادانه نقدها ، نقاط قوت و نقاط ضعف کالا و یا خدمات اطلاع رسانی شده را رویت و سپس تصمیم گیری کنید .

استفاده از اینترنت بعنوان ابزاری کارا برای تصمیم گیری تا جایی گسترش پیدا کرده است که بیش از ۸۰ درصد مردم امریکا برای خریدهای خود از طریق اینترنت تحقیق می کنند و این در حالتی است که تنها ۸% خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام می دهند .

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی مراحم ترین نوع بازاریابی است ، چرا که در آن می توان مخاطبین را دسته بندی کرده و با توجه به علایق و ویژگی های فردی ، تبلیغات را دریافت نمایند و نسبت به موضوعاتی که برایشان جذاب است ، آگاه شوند . در حالیکه چنین اقدامی در رسانه ها و سایر شیوه های تبلیغاتی دیگر بسیار دشوار است .

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی مراحم ترین نوع بازاریابی است ، به میزانی که مخاطب مایل است زمان می گذارد و صاحب آگهی نیز همانقدر که مخاطب بخواهد برایش صحبت می کند .
در کنار تمامی این مزایایی که مطرح شد ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی با استفاده کمتر از کاغذ به محیط زیست و در کنار آن به حفظ آرامش از طریق کاهش آلودگی های تصویری ، کمک قابل توجهی خواهد کرد و به حریم شخصی افراد ، همچون تبلیغات پیامکی و شیوه های مشابه ورود نخواهد کرد . تبلغات اینجا ، اینجا و اینجا .

پاسخ دادن:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

فوتر سایت

نوارکناری لغزنده

درباره من

درباره من

وقتی محتوایی به مخاطب ارائه میشه، تصمیم میگیره با شما خداحافظی (Goodbye) کنه یا اینکه خریدار (GoodBuy) محتوای شما باشه، یک کلمه رو به ارزش کلمه قبل خریداری کنه و تا پایان محتوا همراه شما باشه، یا … به نظر من ارائه محتوا و کپی رایتینگ تفاوت ۲ واژه Goodbye و GoodBuy است.

شبکه های اجتماعی