Android یا IOS

ایمیل های بازاریابی باز شده توسط IOS ای ها یا Android ای ها ؟

در مطالب قبل در خصوص اهمیت پیگیری رفتار مشتری در بازاریابی اینترنتی ، صحبت کردیم و همچنین توسط آماری بررسی کردیم که ایمیل های بازاریابی باز شده در فصل آخر ۲۰۱۳ از چه ابزارهایی بوده اند، در این مطلب قرار است ارزیابی کنیمکه چه میزان از این ایمیل ها توسط دستگاه هایی با سیستم عامل اندروید و چه میزان از آنها توسط دستگاه هایی با سیستم عامل IOS باز شده اند . و از طرفی بررسی دقیق تری داشته باشیم که زمانی که هر کاربر بر روی هر ایمیل صرف می کند ، چه میزان است ، و این موضوع را نیز با در نظر داشتن سیستم عامل ابزار ایشان ، بررسی خواهیم کرد .

(این نتایج در خصوص کاربران امریکا و در فصل آخر ۲۰۱۳ ، توسط موسسه Movable Ink منتشر شده اند)

بر اساس این تحقیق :

تلفن های هوشمند Apple و تبلت های این شرکت ، ۵۰% این آمار را به خود اختصاص داده اند ، این در حالی است تلفن های هوشمند و تبلت های Android تنها ۱۴% از این آمار را تصاحب کرده اند . البته این آمار در فصل سوم ۲۰۱۳ ، ۱۰% بوده است که در فصل چهارم (یا همان آخر) ، ۴% افزایش داشته و به ۱۴% رسیده است .

Email

زمان صرف شده برای هر ایمیل :

در بین تمامی ابزارها ، دارندگان تلفن های هوشمند iPhone بیشترین زمان را برای مطالعه ایمیل صرف می کنند ، ۳۸% از آنها ، ۱۵ ثانیه و یا بیشتر برای هر ایمیل زمان می گذارند .

دارندگان گوشی اندروید نیز نزدیک همین آمار هستند ، ۳۵ % از آنها ، ۱۵ ثانیه و یا بیشتر برای هر ایمیل زمان می گذارند .

در نمودار آمار جالب دیگری نیز به چشم می خورد ، این رقابت در تبلت ها حالتی متفاوت دارد ، ۳۰% از صاحبین تبلت های اندروید بیش از ۱۵ ثانیه برای هر ایمیل زمان می گذارند ، این در حالی است که همین آمار برای صاحبین تبلت های IOS ، ۲۸% است ، یعنی ۲% کمتر .

email-2time-movable-ink-040214

پاسخ دادن:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

فوتر سایت

نوارکناری لغزنده

درباره من

درباره من

وقتی محتوایی به مخاطب ارائه میشه، تصمیم میگیره با شما خداحافظی (Goodbye) کنه یا اینکه خریدار (GoodBuy) محتوای شما باشه، یک کلمه رو به ارزش کلمه قبل خریداری کنه و تا پایان محتوا همراه شما باشه، یا … به نظر من ارائه محتوا و کپی رایتینگ تفاوت ۲ واژه Goodbye و GoodBuy است.

شبکه های اجتماعی