بازکردن ایمیل

با چه ابزاری ایمیل های بازاریابی باز شده اند ؟ کامپیوتر ، تبلت ، یا موبایل ؟

زمانی می توان در خصوص ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی ایمیلی تصمیمی درست گرفت ، که مشخصا بدانیم کسانی که ایمیل ما را دریافت می کنند ، از طریق چه ابزاری آنرا باز کرده و مطالعه می کنند ، و هرچه بیشتر در خصوص رفتار ایشان بدانیم ، این دانستن کمک می کند تا در بازاریابی اینترنتی هوشمندانه عمل کنیم .

در این مطلب آمارهایی جالب میبینیم ، که هر کدام از موارد جای تامل زیادی دارد . این آمارها طبق گزارش مجموعه Movable Ink می باشد . و البته در خصوص کاربران امریکایی و در بازه زمانی فصل سوم و چهارم ۲۰۱۳ تهیه شده اند .

نزدیک به دو – سوم ایمیل های ارسال شده (تقریبا ۶۵%) ، توسط تلفن های هوشمند و تبلت ها باز شده اند ! ، این آمار مربوط به فصل آخر ۲۰۱۳ می باشد ، این در حالی است که این عدد در فصل قبلی یعنی فصل سوم ۲۰۱۳ ، برابر با ۶۱% بوده است ، و تنها در یک فصل ، ۴ درصد افزایش داشته است . این آمار به خودی خود قابل تامل است ، و در واقع چشم انداز سمت و سوی ایمیل مارکتینگ را تا حدودی مشخص می کند .

اما وقتی قابل تامل تر می شود که متوجه می شویم از این آمار ،( یعنی ۶۵% ) ، ۴۸% متعلق به تلفن های هوشمند یا Smart Phone ها می باشد . و تبلت ها تنها ۱۶% از این سهم را به خود اختصاص داده اند .

نکته قابل توجه دیگری که بازهم به نوعی آینده ی ایمیل مارکتینگ را نشان می دهد ، درصد استفاده از کامپیوتر های شخصی است ، این عدد در فصل سوم ۲۰۱۳ ، ۳۹% بوده است که در فصل بعد یعنی فصل چهارم ۲۰۱۳ ، ۴% کاهش یافته و به ۳۵% رسیده است .

ایمیل مارکتینگ

2 دیدگاه On با چه ابزاری ایمیل های بازاریابی باز شده اند ؟ کامپیوتر ، تبلت ، یا موبایل ؟

پاسخ دادن:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

فوتر سایت

نوارکناری لغزنده

درباره من

درباره من

وقتی محتوایی به مخاطب ارائه میشه، تصمیم میگیره با شما خداحافظی (Goodbye) کنه یا اینکه خریدار (GoodBuy) محتوای شما باشه، یک کلمه رو به ارزش کلمه قبل خریداری کنه و تا پایان محتوا همراه شما باشه، یا … به نظر من ارائه محتوا و کپی رایتینگ تفاوت ۲ واژه Goodbye و GoodBuy است.

شبکه های اجتماعی